Reference

,,Poprvé jsem k Zuzaně přišla na začátku léta 2012 a měla zájem vyzkoušet hloubkovou integrativné masáž....dodnes si pamatuji, jak krásný a uvolněný pocit v celém těle jsem měla, když jsem odcházela...začala jsem chodit pravidelně a moc si užívala, krásné a příjemné uvolnění až doslova prolnutí celého těla ... asi před rokem jsem vyzkoušela kraniosakrální ošetření a začala jsem pozorovat, jak mi to velmi jemným a přitom silným způsobem začalo pomáhat v mém životě, udělat důležité rozhodnutí, rozhýbat svou energii směrem, kterým jsem si přála jít a ke kterému jsem se neodvažovala ...a teď, i když se věnuji dalším terapiím a léčení, věřím, že toto ošetření je na pozadí všech důležitých změn v mém životě a současně i síly je ustát. 
Děkuji Zuzaně za její neuvěřitelně láskyplný, vstřícný a krásný přístup po celou dobu. Přiznám se, že se velmi obdivuji její zkušenosti a schopnosti hlubokých vhledů a prožitků.....neuvěřitelně profesionální přístup a osobní naladění...odcházím vždy s vděkem a velkou podporou do svého života. Jsou to vzácné chvíle podpory, přijetí a klidu, který mám možnost díky těmto ošetřením a díky přístupu Zuzany prožívat. Je to teď důležitá součást mého života, za kterou jsem velmi vděčná. Děkuji. " Jitka , 39 let (10/2015)           

 

 

,,Hledáte li v sobě cokoli, bude Zuzana tím nejvlídnějším průvodcem. Alespoň mě pomohla vytvořit z původně chaotické a nepřehledné "bojovky" s názvem "Hledám sama sebe" přehlednou, inspirativní a především bezpečnou výpravu s úžasnými zážitky a jistotou, že máme vše blíž, než jsme si kdy dokázali představit. Děkuji. Děkuji. Děkuji. " Lucie (9/2016)